TV spored SPORT KLUB SK 1

30. oktober 2020 - 5. november 2020
07:15 Liga prvakov - 1. krog - RB Leipzig - Basaksehir
  • Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
21:00 Liga prvakov - 1. krog - Ajax - Liverpool, V živo
  • Ajax bo tudi v letošnji sezoni poskušal prekrižati načrte večjim in predvsem bogatejšim evropskim velikanom. Liverpool znova cilja na vrh, a Jurgen Klopp se dobro zaveda, da med navijači veliko šteje tudi domačo prvenstvo. Lahko Ajax že na začetku sezone poskrbi za presenečenje?
23:00 La Liga - Magazin
  • Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju La lige.
23:30 Liga prvakov - 1. krog - Inter - Borussia (M)