30. oktober 2020 - 5. november 2020
06:30 La Liga - Magazin
  • Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju La lige.
07:00 Liga prvakov - 1. krog - Real Madrid - Shakhtar
  • Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
08:45 Biovis d.o.o.
09:30 Kitajska liga - 1/4 finale - Shijiazhuang - Dalian, V živo
11:30 Biovis d.o.o.
11:45 Liga prvakov - 1. krog - Ajax - Liverpool
  • Ajax bo tudi v letošnji sezoni poskušal prekrižati načrte večjim in predvsem bogatejšim evropskim velikanom. Liverpool znova cilja na vrh, a Jurgen Klopp se dobro zaveda, da med navijači veliko šteje tudi domačo prvenstvo. Lahko Ajax že na začetku sezone poskrbi za presenečenje?
13:35 Kitajska liga - 1/4 finale - Beijing Guoan - Shandong, V živo
15:30 Biovis d.o.o.
16:30 2. španska liga - Leganes - Zaragoza, V živo
  • Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante - v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B.
18:30 SK Miks
18:40 Evropska liga - 1. krog - Uvod v tekmo Rijeka - Real Sociedad, V živo
  • Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini. Prvič je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo moštva glede na uvrstitev v domačem prvenstvu. Aktualni prvaki so nogometaši Seville.
18:55 Evropska liga - 1. krog - Rijeka - Real Sociedad, V živo
21:00 Evropska liga - 1. krog - Hoffenheim - Crvena zvezda, V živo
  • Crvena zvezda je ostala brez Lige prvakov, a kljub temu nadaljuje s kontinuiteto nastopanja v evropskih pokalih. Srbski prvaki se bodo v skupini L Evropske lige ob Hoffenheimu merili še z Gentom in Slovanom iz Libereca.
23:00 Premier liga - Magazin
  • Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju Premier lige.
23:30 Evroliga - 5. krog - Crvena zvezda - CSKA Moskva
  • Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini. Obeta se nam nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madridski Real z desetimi naslovi.