TV spored ŠPORT TV 1


20. januar 2021 - 26. januar 2021
00:15 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:45 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
00:45 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
00:45 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
00:45 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
00:45 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:00 Reli: Rally Magazin, Monza, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Trentina, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Trentina, 2. dirka, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
18:55 Nogomet: Paris - Sochaux, živo
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
21:10 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev