TV spored ŠPORT TV 1


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:30 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
01:30 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
01:30 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
01:30 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, ponovitev
10:30 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
12:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Cagliari, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 29. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 29. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 29. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 29. kola, prvič
21:00 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
23:00 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
23:00 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
23:00 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
23:00 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
23:30 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
23:30 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
23:30 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
23:30 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev