TV spored ŠPORT TV 1


27. januar 2022 - 2. februar 2022
00:30 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
03:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
03:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
03:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
03:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
05:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Gherdeina, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
09:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
11:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoved 14. kola, ponovitev
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
13:25 Nogomet: Hansa Rostock - Ingolstadt, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
15:25 Nogomet: Mainz - Wolfsburg, živo
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:30 Futsal: Vrhunci, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
17:45 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
18:30 Avtomobilizem: 12. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:00 Ekstremni športi: 48. oddaja, prvič
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
19:30 Studio pred Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
20:15 Nogomet: Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:15 Studio po Celje - Maribor, živo
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, danes