TV spored ŠPORT TV 1


8. avgust 2020 - 14. avgust 2020
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
01:30 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Aix - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Hajduk - Osijek, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - Jablonec, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
16:10 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
18:05 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
20:00 Nogomet: Vrhunci 30. kola, prvič
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev
23:30 Nogomet: Sampdoria - SPAL, ponovitev