TV spored ŠPORT TV 1


27. januar 2022 - 2. februar 2022
01:45 Jadranje: Nacra17 European Championships 2020, ponovitev
01:45 Jadranje: Nacra17 European Championships 2020, ponovitev
01:45 Jadranje: Nacra17 European Championships 2020, ponovitev
01:45 Jadranje: Nacra17 European Championships 2020, ponovitev
01:45 Jadranje: Nacra17 European Championships 2020, ponovitev
02:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
02:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
02:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
02:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
02:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 48. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 48. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 48. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 48. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 48. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
05:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
07:00 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
09:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
13:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
23:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev