TV spored ŠPORT TV 1


27. januar 2022 - 2. februar 2022
01:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
01:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
01:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
01:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
01:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
03:00 Košarka: Pesaro - Varese, ponovitev
03:00 Košarka: Pesaro - Varese, ponovitev
03:00 Košarka: Pesaro - Varese, ponovitev
03:00 Košarka: Pesaro - Varese, ponovitev
03:00 Košarka: Pesaro - Varese, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
07:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
09:00 Košarka: Napoli - Cremona, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
15:00 Košarka: Brindisi - Olimpia Milano, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:45 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:45 Futsal: Vrhunci, prvič
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
19:55 Košarka: Reyer Venezia - Valencia, živo
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes
22:00 Košarka: Bourg-en-Bresse - Bursaspor, danes