TV spored ŠPORT TV 1


20. september 2020 - 26. september 2020
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 38. kola, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Torino, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
02:45 Nogomet: Adelaide United - Sydney FC, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
04:30 Reli: Rally Magazin, 12. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
07:00 Nogomet: Western United - Western Sydney Wanderers, ponovitev
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, živo
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Spal - Fiorentina, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Genoa - Hellas Verona, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
14:45 Nogomet: Lecce - Parma, ponovitev
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
16:25 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, živo
18:30 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
18:40 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
20:45 Ekstremni športi: 32. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
21:20 Nogomet: Atalanta - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Cagliari, ponovitev