TV spored ŠPORT TV 1


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
01:05 Hokej na ledu: Washington - Dallas, živo
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
03:30 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
10:30 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
17:55 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, živo
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
20:10 Košarka: Andorra - Ulm, živo
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
22:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev