TV spored ŠPORT TV 1


27. januar 2022 - 2. februar 2022
01:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
01:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
01:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
01:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
01:00 Nogomet: Ajax - Willem II, ponovitev
03:00 Košarka: Lietkabelis - Joventut, ponovitev
03:00 Košarka: Lietkabelis - Joventut, ponovitev
03:00 Košarka: Lietkabelis - Joventut, ponovitev
03:00 Košarka: Lietkabelis - Joventut, ponovitev
03:00 Košarka: Lietkabelis - Joventut, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
05:00 Nogomet: Stuttgart - Hertha, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
07:00 Nogomet: Union Berlin - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
09:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
11:00 Košarka: Gran Canaria - Ulm, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
15:00 Košarka: Promitheas Patras - Budućnost, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
16:30 Jadranje: 3. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
19:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Virtus Bologna, ponovitev
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 14. oddaja, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
21:30 Motokros: Pregled sezone, prvič
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
22:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev