Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 00:30 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 00:30 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 00:30 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 00:30 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 00:30 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Feyenoord - Volendam, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Feyenoord - Volendam, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Feyenoord - Volendam, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Feyenoord - Volendam, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Feyenoord - Volendam, ponovitev
  • 03:00 Rokomet: Granollers - Puente Genil, ponovitev
  • 03:00 Rokomet: Granollers - Puente Genil, ponovitev
  • 03:00 Rokomet: Granollers - Puente Genil, ponovitev
  • 03:00 Rokomet: Granollers - Puente Genil, ponovitev
  • 03:00 Rokomet: Granollers - Puente Genil, ponovitev
  • 04:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 04:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 04:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 04:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 04:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 07:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, ponovitev
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 09:55 Floorball: Polfinale: Finska - Češka, živo
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 12:55 Košarka: LTH Castings - Rogaška, živo
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 15:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, živo
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:00 Ekstremni športi: 45. oddaja, prvič
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 18:25 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, živo
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:30 Ekstremni športi: 49. oddaja, prvič
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 20:55 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, živo
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes
  • 23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, danes