TV spored ŠPORT TV 1


10. avgust 2020 - 16. avgust 2020
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
01:45 Nogomet: Nice - Marseille, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
03:40 Rokomet: Toulouse - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
06:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
10:40 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
12:30 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
14:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:40 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
18:35 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
19:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, prvič
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:00 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
22:00 Nogomet: Hellas Verona - Inter, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
23:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev