TV spored ŠPORT TV 1


23. september 2020 - 29. september 2020
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Brescia - Sampdoria, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
03:15 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Juventus, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Juventus - Napoli, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:00 Magazin: 3. oddaja, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Melbourne Victory, ponovitev
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
11:25 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, živo
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
15:30 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
21:30 Nogomet: Pregled sezone, prvič
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev
22:30 Nogomet: Brescia - Juventus, ponovitev