TV spored ŠPORT TV 1


19. junij 2019 - 25. junij 2019
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
01:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:00 Reli: Rally Magazin, Italija, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 28. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
10:30 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci prvega dneva, prvič
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Polfinale: Zaragoza - Barcelona, tretja tekma, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
15:15 Atletika: Hengelo, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, prvič
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
20:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
22:15 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev