TV spored ŠPORT TV 1


24. januar 2021 - 30. januar 2021
00:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
00:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
00:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
00:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
00:45 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Crotone, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
14:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
16:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
18:25 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, živo
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 14. oddaja, prvič
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, živo
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev