TV spored ŠPORT TV 1


21. julij 2019 - 27. julij 2019
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
00:50 Nogomet: Četrtfinale: Venezuela - Argentina, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
02:50 Nogomet: Četrtfinale: Kolumbija - Čile, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Urugvaj - Peru, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:15 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
07:45 Nogomet: 9. oddaja, prvič
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
08:15 Reli: 1. HP, živo
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
09:05 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
10:55 Reli: 3. HP, živo
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:00 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
12:45 Magazin: 33. oddaja, prvič
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
13:15 Reli: 5. HP, živo
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:05 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
16:00 Reli: 7. HP, živo
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
20:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
22:40 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev