TV spored ŠPORT TV 1


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
00:35 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
01:05 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
02:55 Nogomet: Empoli - Bologna, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
04:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:15 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
07:10 Nogomet: Fiorentina - Empoli, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
09:05 Nogomet: Sampdoria - Parma, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
10:50 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
12:45 Reli: Vrhunci, Finska, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
13:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
14:10 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
16:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
17:50 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
18:05 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
19:55 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, živo
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev
23:45 Nogomet: Parma - Chievo, ponovitev