TV spored ŠPORT TV 1


20. september 2020 - 26. september 2020
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
01:30 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Napoli - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
07:00 Nogomet: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Latvije, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
09:30 Nogomet: Perth Glory - Western United, ponovitev
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
11:25 Nogomet: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, živo
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
13:30 Hokej na ledu: Washington - New York Islanders, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, prva tekma, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:30 Avtomobilizem: Zuera, Vrhunci, ponovitev
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Masarna - Indianerna, živo
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo
23:35 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, živo