TV spored ŠPORT TV 1


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
00:30 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
02:30 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
04:30 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
08:55 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, živo
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:15 Magazin: 46. oddaja, ponovitev
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
11:40 Strelstvo: Trap, mešani pari, živo
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:45 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
12:55 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Metz, živo
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
14:55 Rokomet: Savehof - Krim, živo
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
16:55 Rokomet: PSG - Celje, živo
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:45 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
18:55 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, živo
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 10. oddaja, ponovitev
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
20:55 Mali nogomet: Anglija - Argentina, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
21:55 Mali nogomet: Brazilija - Kolumbija, živo
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes
23:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, danes