TV spored ŠPORT TV 1


24. januar 2021 - 30. januar 2021
01:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
09:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 14. oddaja, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
14:30 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
18:30 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:30 Futsal: 18. oddaja, prvič
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
20:55 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, živo
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes
23:00 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, danes