TV spored ŠPORT TV 1


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
02:30 Nogomet: Genoa - SPAL, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:15 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
14:45 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
20:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev