TV spored ŠPORT TV 1


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
01:15 Nogomet: Cagliari - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
03:00 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Bologna, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
08:30 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
09:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
12:25 Plavanje: Singapur, prvi dan, živo
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
16:05 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:00 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:25 Nogomet: Vrhunci, prvič
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
18:55 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, živo
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
21:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Roma, ponovitev