TV spored ŠPORT TV 1


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
01:30 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
01:30 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
01:30 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
01:30 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
01:30 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
03:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
03:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
03:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
03:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
03:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
07:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
07:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
07:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
07:00 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
08:55 Mali nogomet: Indija - Peru, živo
08:55 Mali nogomet: Indija - Peru, živo
08:55 Mali nogomet: Indija - Peru, živo
08:55 Mali nogomet: Indija - Peru, živo
08:55 Mali nogomet: Indija - Peru, živo
09:55 Mali nogomet: Kitajska - Irska, živo
09:55 Mali nogomet: Kitajska - Irska, živo
09:55 Mali nogomet: Kitajska - Irska, živo
09:55 Mali nogomet: Kitajska - Irska, živo
09:55 Mali nogomet: Kitajska - Irska, živo
10:55 Mali nogomet: Poljska - Wales, živo
10:55 Mali nogomet: Poljska - Wales, živo
10:55 Mali nogomet: Poljska - Wales, živo
10:55 Mali nogomet: Poljska - Wales, živo
10:55 Mali nogomet: Poljska - Wales, živo
11:55 Mali nogomet: Brazilija - Turčija, živo
11:55 Mali nogomet: Brazilija - Turčija, živo
11:55 Mali nogomet: Brazilija - Turčija, živo
11:55 Mali nogomet: Brazilija - Turčija, živo
11:55 Mali nogomet: Brazilija - Turčija, živo
12:55 Mali nogomet: Pakistan - Romunija, živo
12:55 Mali nogomet: Pakistan - Romunija, živo
12:55 Mali nogomet: Pakistan - Romunija, živo
12:55 Mali nogomet: Pakistan - Romunija, živo
12:55 Mali nogomet: Pakistan - Romunija, živo
13:55 Mali nogomet: Čile - Egipt, živo
13:55 Mali nogomet: Čile - Egipt, živo
13:55 Mali nogomet: Čile - Egipt, živo
13:55 Mali nogomet: Čile - Egipt, živo
13:55 Mali nogomet: Čile - Egipt, živo
14:55 Mali nogomet: Hrvaška - Moldavija, živo
14:55 Mali nogomet: Hrvaška - Moldavija, živo
14:55 Mali nogomet: Hrvaška - Moldavija, živo
14:55 Mali nogomet: Hrvaška - Moldavija, živo
14:55 Mali nogomet: Hrvaška - Moldavija, živo
15:55 Mali nogomet: Francija - Škotska, živo
15:55 Mali nogomet: Francija - Škotska, živo
15:55 Mali nogomet: Francija - Škotska, živo
15:55 Mali nogomet: Francija - Škotska, živo
15:55 Mali nogomet: Francija - Škotska, živo
16:55 Mali nogomet: Nemčija - Slovenija, živo
16:55 Mali nogomet: Nemčija - Slovenija, živo
16:55 Mali nogomet: Nemčija - Slovenija, živo
16:55 Mali nogomet: Nemčija - Slovenija, živo
16:55 Mali nogomet: Nemčija - Slovenija, živo
17:55 Košarka: Vilnius - Partizan, živo
17:55 Košarka: Vilnius - Partizan, živo
17:55 Košarka: Vilnius - Partizan, živo
17:55 Košarka: Vilnius - Partizan, živo
17:55 Košarka: Vilnius - Partizan, živo
20:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
20:15 Futsal: 5. oddaja, prvič
20:15 Futsal: 5. oddaja, prvič
20:15 Futsal: 5. oddaja, prvič
20:15 Futsal: 5. oddaja, prvič
20:15 Futsal: 5. oddaja, prvič
20:40 Košarka: Unicaja - Galatasaray, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Galatasaray, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Galatasaray, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Galatasaray, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Galatasaray, živo
22:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
22:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
22:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
22:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
22:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev