TV spored ŠPORT TV 1


24. januar 2021 - 30. januar 2021
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
05:30 Nogomet: Napoved 18. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:00 Nogomet: Napoved 20. kola, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
06:30 Hokej na ledu: Jesenice - Pustertal, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
08:30 Nogomet: Lazio - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
10:30 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
13:00 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
14:55 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, živo
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:30 Nogomet: 1. oddaja, prvič
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
17:55 Nogomet: Torino - Spezia, živo
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, prvič
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
20:40 Nogomet: Sampdoria - Udinese, živo
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes
22:45 Nogomet: Marseille - Nimes, danes