TV spored ŠPORT TV 1


21. julij 2019 - 27. julij 2019
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
00:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
02:40 Nogomet: Atalanta - Empoli, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 9. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Milan, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
07:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Avstralija - Kitajska, ženske, živo
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Japonska - Italija, ženske, živo
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
11:40 Avtomobilizem: Slovakiaring, vrhunci, prvič
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: ZDA - Nizozemska, ženske, živo
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:10 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Južna Afrika - Nova Zelandija, ženske, živo
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
16:20 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
19:00 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
22:40 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
23:35 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev