TV spored ŠPORT TV 1


18. september 2019 - 24. september 2019
00:45 Nogomet: Brescia - Bologna, ponovitev
00:45 Nogomet: Brescia - Bologna, ponovitev
00:45 Nogomet: Brescia - Bologna, ponovitev
00:45 Nogomet: Brescia - Bologna, ponovitev
02:35 Nogomet: Roma - Sassuolo, ponovitev
02:35 Nogomet: Roma - Sassuolo, ponovitev
02:35 Nogomet: Roma - Sassuolo, ponovitev
02:35 Nogomet: Roma - Sassuolo, ponovitev
04:30 Nogomet: Amiens - Lyon, ponovitev
04:30 Nogomet: Amiens - Lyon, ponovitev
04:30 Nogomet: Amiens - Lyon, ponovitev
04:30 Nogomet: Amiens - Lyon, ponovitev
06:15 Nogomet: PSG - Strasbourg, ponovitev
06:15 Nogomet: PSG - Strasbourg, ponovitev
06:15 Nogomet: PSG - Strasbourg, ponovitev
06:15 Nogomet: PSG - Strasbourg, ponovitev
08:15 Nogomet: Parma - Cagliari, ponovitev
08:15 Nogomet: Parma - Cagliari, ponovitev
08:15 Nogomet: Parma - Cagliari, ponovitev
08:15 Nogomet: Parma - Cagliari, ponovitev
10:15 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
10:15 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
10:15 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
10:15 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
12:10 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
12:10 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
12:10 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
12:10 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
14:05 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
14:05 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
14:05 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
14:05 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
15:35 Rokomet: Celje - Flensburg, ponovitev
15:35 Rokomet: Celje - Flensburg, ponovitev
15:35 Rokomet: Celje - Flensburg, ponovitev
15:35 Rokomet: Celje - Flensburg, ponovitev
17:10 Rokomet: Meshkov Brest - Spartak, živo
17:10 Rokomet: Meshkov Brest - Spartak, živo
17:10 Rokomet: Meshkov Brest - Spartak, živo
17:10 Rokomet: Meshkov Brest - Spartak, živo
19:00 Futsal: 1. oddaja, prvič
19:00 Futsal: 1. oddaja, prvič
19:00 Futsal: 1. oddaja, prvič
19:00 Futsal: 1. oddaja, prvič
19:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
19:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Zolder, vrhunci, prvič
19:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
19:55 Košarka: Koper Primorska - Polzela, živo
19:55 Košarka: Koper Primorska - Polzela, živo
19:55 Košarka: Koper Primorska - Polzela, živo
19:55 Košarka: Koper Primorska - Polzela, živo
22:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev