TV spored ŠPORT TV 1


24. januar 2021 - 30. januar 2021
01:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
01:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
01:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
01:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
01:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Spezia, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Hellas Verona, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Fiorentina, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
08:55 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Cagliari - Milan, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
12:35 Nogomet: Polfinale: Real Sociedad - Barcelona, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
15:05 Nogomet: Polfinale: Real Madrid - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
16:55 Nogomet: Finale: Barcelona - Athletic Bilbao, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:00 Košarka: Studio: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
20:25 Košarka: Cedevita Olimpija - Budućnost, živo
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes
22:30 Košarka: Metropolitans 92 - Partizan, danes