TV spored ŠPORT TV 1


13. maj 2021 - 19. maj 2021
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
00:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
03:00 Nogomet: Pardubice - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
09:00 Nogomet: Nantes - Lyon, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:00 Ekstremni športi: 15. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:30 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
16:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:00 Futsal: 32. oddaja, prvič
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
18:25 Nogomet: Roma - Atalanta, živo
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
20:40 Nogomet: Napoli - Lazio, živo
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
22:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev