TV spored ŠPORT TV 1


28. maj 2020 - 3. junij 2020
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Fabian Buhl, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Jeremy Heitz, Freerider, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Barcelona, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Bayer Leverkusen - Union Berlin, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
16:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
17:30 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, prvič
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
18:00 Nogomet: Portsmouth - Birmingham City, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:00 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
22:30 Aljoša Pilko, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev
23:00 Nogomet: Sassuolo - Lazio, ponovitev