TV spored ŠPORT TV 1


25. oktober 2020 - 30. oktober 2020
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
01:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, živo
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
04:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Faenze in Emilije Romanije, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
05:00 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
06:45 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
07:40 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
08:40 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
10:35 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
12:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:20 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:45 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
16:40 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:30 Gorski teki: 7. oddaja, prvič
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, živo
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev