TV spored ŠPORT TV 1


10. december 2019 - 16. december 2019
00:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
00:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
00:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
00:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
00:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
02:30 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
02:30 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
02:30 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
02:30 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
02:30 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 6. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Bologna, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
06:40 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
07:35 Strelstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, živo
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
08:25 Strelstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, prvič
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
09:55 Nogomet: Western Sydney - Melbourne City, živo
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
11:45 Futsal: 10. oddaja, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Atalanta, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
16:05 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
17:55 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Jan Pancar, ponovitev
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:10 Nogomet: Napoved 14. kola, prvič
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
20:40 Nogomet: PSG - Lille, živo
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
22:45 Nogomet: Napoved 13. kola, prvič
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
23:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev