TV spored ŠPORT TV 1


13. maj 2021 - 19. maj 2021
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
00:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
02:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
04:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
07:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
17:30 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
19:30 Nogomet: Vrhunci 32. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 34. kola, prvič
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Reims - Marseille, živo
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev