TV spored ŠPORT TV 1


28. maj 2020 - 3. junij 2020
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
03:00 Nogomet: Roma - Brescia, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Lecce - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Atalanta, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - SPAL, ponovitev
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
10:45 Studio, prvič
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Marcel Remy, Mountaineerer, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Romain Desgranges and Fabian Buhl, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
12:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
14:30 Nogomet: Četrtfinale: Eintracht Frankfurt - Werder Bremen, ponovitev
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
16:30 Gorski teki: 4. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:00 Ekstremni športi: 21. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
17:30 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, prvič
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
18:00 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:00 Studio, ponovitev
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
22:30 Uroš Zorman, prvič
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
23:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev