TV spored ŠPORT TV 1


25. oktober 2020 - 30. oktober 2020
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
01:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
12:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:15 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Dackarna - Indianerna, živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
18:55 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , živo
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 1. oddaja, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
21:45 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
23:30 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev