TV spored ŠPORT TV 1


30. oktober 2020 - 5. november 2020
00:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
00:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
00:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
00:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
00:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
03:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
03:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
03:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
03:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
13:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:00 Košarka: Vrhunci, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:15 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
19:45 Nogomet: 4. oddaja, ponovitev
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:15 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Torino, živo
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoved 8. kola, ponovitev
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes
23:15 Nogomet: Rennes - Angers, danes