TV spored ŠPORT TV 1


4. december 2020 - 10. december 2020
00:45 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
00:45 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
00:45 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
00:45 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
00:45 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 24. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 24. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 24. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 24. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 24. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Nantes - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Nantes - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Nantes - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Nantes - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Nantes - Metz, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: 25. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:15 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
17:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
19:45 Nogomet: Vrhunci 11. kola, prvič
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
20:40 Nogomet: Leuven - Sint Truiden, živo
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 8. kola, prvič
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev