TV spored ŠPORT TV 1


13. maj 2021 - 19. maj 2021
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
03:00 Rokomet: Chambery - Istres, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:00 Nogomet: Napoved 34. kola, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:30 Nogomet: Napoved 33. kola, prvič
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
12:55 Nogomet: St. Etienne - Brest, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
14:55 Nogomet: Genoa - Spezia, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
16:55 Nogomet: Metz - PSG, živo
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:00 Nogomet: 9. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:30 Ekstremni športi: 22. oddaja, prvič
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
19:50 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, živo
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:30 Matjaž Kek, ponovitev
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes
22:45 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, danes