TV spored ŠPORT TV 1


2. avgust 2021 - 8. avgust 2021
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
00:00 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
02:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
04:00 Motokros: VN Rusije, 2. dirka, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
05:00 Nogomet: Finska - Belgija, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
07:00 Nogomet: Rusija - Danska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
09:00 Nogomet: Severna Makedonija - Nizozemska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
11:00 Nogomet: Hrvaška - Škotska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
12:45 Nogomet: Švedska - Poljska, ponovitev
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
14:30 Nogomet: Vrhunci, prvič
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
15:00 Košarka: Finale: Barcelona - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
17:00 Nogomet: Slovaška - Španija, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
19:00 Nogomet: Nemčija - Madžarska, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
21:00 Nogomet: Portugalska - Francija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev
23:00 Nogomet: Češka - Anglija, ponovitev