TV spored ŠPORT TV 1


25. oktober 2020 - 30. oktober 2020
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
01:30 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
02:05 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, živo
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
07:40 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
08:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
10:25 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, tretja tekma, danes
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
14:05 Nogomet: Hellas Verona - Roma, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
16:00 Nogomet: Fiorentina - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
18:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
19:50 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
21:40 Košarka: Unicaja - Barcelona, živo
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič
23:45 Futsal: 4. oddaja, prvič