TV spored ŠPORT TV 1


4. december 2020 - 10. december 2020
01:45 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
01:45 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
01:45 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
01:45 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
01:45 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
02:15 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 47. oddaja, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
09:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
10:00 Nogomet: Vrhunci 11. kola, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
11:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lombardije, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lombardije, 2. dirka, ponovitev
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
16:55 Nogomet: Lokomotiva - Hajduk, živo
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
19:30 Reli: Rally Magazin, 13. oddaja, prvič
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
19:30 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
20:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, prvič
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev