TV spored ŠPORT TV 1


3. december 2021 - 9. december 2021
00:30 Ekstremni športi: Vrhunci moške dirke, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: Vrhunci moške dirke, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: Vrhunci moške dirke, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: Vrhunci moške dirke, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: Vrhunci moške dirke, ponovitev
01:00 Nogomet: Mainz - Koln, ponovitev
01:00 Nogomet: Mainz - Koln, ponovitev
01:00 Nogomet: Mainz - Koln, ponovitev
01:00 Nogomet: Mainz - Koln, ponovitev
01:00 Nogomet: Mainz - Koln, ponovitev
03:00 Nogomet: Feyenoord - Zwolle, ponovitev
03:00 Nogomet: Feyenoord - Zwolle, ponovitev
03:00 Nogomet: Feyenoord - Zwolle, ponovitev
03:00 Nogomet: Feyenoord - Zwolle, ponovitev
03:00 Nogomet: Feyenoord - Zwolle, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
05:00 Nogomet: Freiburg - Eintracht Frankfurt, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
07:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Nijmegen, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
09:00 Nogomet: Hoffenheim - Leipzig, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
11:00 Košarka: Dinamo Sassari - Napoli, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Waalwijk - Ajax, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Olimpija - Salzburg, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
17:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Stuttgart, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
19:00 Nogomet: Augsburg - Bayern Munchen, ponovitev
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 12. oddaja, prvič
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
21:30 Košarka: Olimpia Milano - Treviso, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev
23:15 Nogomet: Union Berlin - Hertha, ponovitev