TV spored ŠPORT TV 1


28. maj 2020 - 3. junij 2020
01:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Juventus, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Udinese - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Udinese - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Udinese - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Udinese - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Udinese - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Genoa, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Genoa, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Genoa, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Genoa, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Genoa, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Inside Extreme Sailing - Technology and Inovation, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Andorra - Real Madrid, druga tekma, ponovitev
14:30 Nogomet: Atalanta - Milan, ponovitev
14:30 Nogomet: Atalanta - Milan, ponovitev
14:30 Nogomet: Atalanta - Milan, ponovitev
14:30 Nogomet: Atalanta - Milan, ponovitev
14:30 Nogomet: Atalanta - Milan, ponovitev
16:30 Reli: Rally Magazin, 5. oddaja, ponovitev
16:30 Reli: Rally Magazin, 5. oddaja, ponovitev
16:30 Reli: Rally Magazin, 5. oddaja, ponovitev
16:30 Reli: Rally Magazin, 5. oddaja, ponovitev
16:30 Reli: Rally Magazin, 5. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, prvič
18:00 Nogomet: Crewe Alexandra - Aston Villa, ponovitev
18:00 Nogomet: Crewe Alexandra - Aston Villa, ponovitev
18:00 Nogomet: Crewe Alexandra - Aston Villa, ponovitev
18:00 Nogomet: Crewe Alexandra - Aston Villa, ponovitev
18:00 Nogomet: Crewe Alexandra - Aston Villa, ponovitev
19:55 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, živo
19:55 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, živo
19:55 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, živo
19:55 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, živo
19:55 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, živo
22:00 Motokros: VN Velike Britanije, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Velike Britanije, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Velike Britanije, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Velike Britanije, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Velike Britanije, prva dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Velike Britanije, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Velike Britanije, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Velike Britanije, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Velike Britanije, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Velike Britanije, druga dirka, ponovitev