TV spored ŠPORT TV 1


28. maj 2020 - 3. junij 2020
00:00 Ekstremni športi: Nothing Quite Like It, ponovitev
00:00 Ekstremni športi: Nothing Quite Like It, ponovitev
00:00 Ekstremni športi: Nothing Quite Like It, ponovitev
00:00 Ekstremni športi: Nothing Quite Like It, ponovitev
00:30 Uroš Zorman, ponovitev
00:30 Uroš Zorman, ponovitev
00:30 Uroš Zorman, ponovitev
00:30 Uroš Zorman, ponovitev
01:00 Nogomet: Sassuolo - Napoli, ponovitev
01:00 Nogomet: Sassuolo - Napoli, ponovitev
01:00 Nogomet: Sassuolo - Napoli, ponovitev
01:00 Nogomet: Sassuolo - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Brescia - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Brescia - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Brescia - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Brescia - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Torino, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Torino, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Torino, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Torino, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
10:45 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, prvi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:15 Ekstremni športi: Female Climbing Heores, drugi del, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
11:45 Ekstremni športi: Cape Epic Documentary, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, ponovitev
12:15 Ekstremni športi: Trans Angeles - Urban MTB meets Cities, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Real Madrid - Andorra, tretja tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Real Madrid - Andorra, tretja tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Real Madrid - Andorra, tretja tekma, ponovitev
12:45 Košarka: Četrtfinale: Real Madrid - Andorra, tretja tekma, ponovitev
14:30 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, ponovitev
14:30 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, ponovitev
14:30 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, ponovitev
14:30 Nogomet: Mlada Boleslav - Slavia Praha, ponovitev
16:30 Studio, ponovitev
16:30 Studio, ponovitev
16:30 Studio, ponovitev
16:30 Studio, ponovitev
17:00 Nogomet: 34. oddaja, prvič
17:00 Nogomet: 34. oddaja, prvič
17:00 Nogomet: 34. oddaja, prvič
17:00 Nogomet: 34. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Napoli - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Napoli - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Napoli - Urban MTB meets Cities, prvič
17:30 Ekstremni športi: Trans Napoli - Urban MTB meets Cities, prvič
18:00 Nogomet: Lincoln - Everton, ponovitev
18:00 Nogomet: Lincoln - Everton, ponovitev
18:00 Nogomet: Lincoln - Everton, ponovitev
18:00 Nogomet: Lincoln - Everton, ponovitev
19:55 Nogomet: Sparta Praha - Viktoria Plzen, živo
19:55 Nogomet: Sparta Praha - Viktoria Plzen, živo
19:55 Nogomet: Sparta Praha - Viktoria Plzen, živo
19:55 Nogomet: Sparta Praha - Viktoria Plzen, živo
22:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
23:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev