TV spored ŠPORT TV 1


26. november 2020 - 2. december 2020
00:45 Ekstremni športi: 43. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 43. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 43. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 43. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 43. oddaja, ponovitev
01:15 Košarka: Real Madrid - Estudiantes, ponovitev
01:15 Košarka: Real Madrid - Estudiantes, ponovitev
01:15 Košarka: Real Madrid - Estudiantes, ponovitev
01:15 Košarka: Real Madrid - Estudiantes, ponovitev
01:15 Košarka: Real Madrid - Estudiantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
07:00 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
13:00 Nogomet: Vrhunci 8. kola, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
19:55 Košarka: Antwerp - Bologna, živo
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 5. kola, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev