TV spored ŠPORT TV 1


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
01:35 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
03:35 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:05 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Brescia - Genoa, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
10:30 Nogomet: Cagliari - Torino, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
12:30 Nogomet: Napoli - SPAL, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
18:05 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:00 Reli: Rally Magazin, 9. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
20:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, prvič
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
21:30 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
23:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev