TV spored ŠPORT TV 1


26. november 2020 - 2. december 2020
00:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
02:45 Nogomet: PSG - Dijon, ponovitev
02:45 Nogomet: PSG - Dijon, ponovitev
02:45 Nogomet: PSG - Dijon, ponovitev
02:45 Nogomet: PSG - Dijon, ponovitev
02:45 Nogomet: PSG - Dijon, ponovitev
04:30 Nogomet: 5. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 5. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 5. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 5. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 5. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Spezia, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
09:00 Nogomet: Benevento - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Hellas Verona, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
13:00 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
17:00 Nogomet: Genoa - Inter, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
18:45 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
20:45 Futsal: 9. oddaja, prvič
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
21:10 Košarka: Bilbao - Andorra, živo
21:10 Nogomet: Lazio - Bologna, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
23:15 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev