TV spored ŠPORT TV 1


3. december 2021 - 9. december 2021
00:30 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
00:30 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
00:30 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
00:30 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
00:30 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 52. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 52. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 52. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 52. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 52. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Paderborn - Hansa Rostock, ponovitev
03:00 Nogomet: Paderborn - Hansa Rostock, ponovitev
03:00 Nogomet: Paderborn - Hansa Rostock, ponovitev
03:00 Nogomet: Paderborn - Hansa Rostock, ponovitev
03:00 Nogomet: Paderborn - Hansa Rostock, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
07:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
09:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
11:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
21:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
22:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev
23:00 Nogomet: Twente - Feyenoord, ponovitev