TV spored ŠPORT TV 1


20. januar 2021 - 26. januar 2021
00:45 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
00:45 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
00:45 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
00:45 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
00:45 Nogomet: St. Etienne - Lille, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
03:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
03:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
03:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
03:00 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
09:00 Nogomet: Napoli - Roma, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Benevento - Juventus, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Lommla, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Lommla, 2. dirka, ponovitev
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:00 Jadranje: Vrhunci tedna, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
17:30 Nogomet: Vrhunci 12. kola, prvič
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
18:25 Nogomet: Torino - Sampdoria, živo
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
20:40 Nogomet: Genoa - Parma, živo
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
22:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, prvič
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev
23:45 Tim Gajser, ponovitev