TV spored ŠPORT TV 2


27. oktober 2020 - 2. november 2020
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
00:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Bologna - Parma, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
03:00 Nogomet: Bordeaux - Nice, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Lorient - Lyon, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
06:45 Nogomet: Hajduk - Varaždin, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Crotone - Milan, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
10:45 Avtomobilizem: Vallelunga, Vrhunci, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
11:45 Nogomet: Benevento - Inter, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
17:45 Košarka: Joventut - Partizan, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
19:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Nanterre 92 - Cedevita Olimpija, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev
23:15 Nogomet: Udinese - Spezia, ponovitev